Odwiedź nas i polub nasz profil na Facebook:

II spływ kajakowy rzeką Supraśl, 1.07.2017

Szanowne koleżanki!  Szanowni Koledzy! Sympatycy KM SITK przy GDDKiA!

Koło Międzyzakładowe SITK RP przy GDDKiA Oddział w Białymstoku organizuje w dniu 1.07.2017r (sobota) spotkanie integracyjno-techniczne,- II Spływ kajakowy rzeką Supraśl na odcinku Krzemienne-Wasilków.  Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłaszanie do dnia 20.06.2017r swego uczestnictwa kol. Sekretarzowi Monice Brulińskiej, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , kol. Miłoszowi Milewskiemu, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , lub kol. Anicie Duda, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Czasu na podjęcie decyzji jest sporo, tym nie mniej proszę o zdecydowaną i jak najszybszą deklarację. Będzie to bardzo pomocne w działaniach organizacyjnych.

>>> POBIERZ PROGRAM SPOTKANIA <<<

Dotychczasowe nasze spotkania przebiegały w b. dobrej atmosferze i były wypełnione dodatkowymi atrakcjami. Tak będzie i tym razem,- wierzę w Waszą(naszą) słynną już mobilizację i liczne uczestnictwo. Składka uczestnictwa to zaledwie 70zł/os.-resztę kosztów pokryjemy z dofinansowania Zarządu Oddziału SITK. Szersza informacja w załączonym programie. Spotkanie podsumujemy biesiadą „Pod Wiatą”(dania regionalne, posiłek przy ognisku, muzyka, kiełbaski, napoje..)w Kompleksie „Nad Zalewem-JARD” w Wasilkowie.

Z koleżeńskim pozdrowieniem: Prezes KM SITK przy GDDKiA - Krzysztof Gleba-Zawadzki

Kontakt

Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Komunikacji RP
Oddział w Białymstoku

ul. M. Skłodowskiej-Curie 2, pok. 202
15-950 Białystok
tel./fax: +48 (85) 744 30 88
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

biuro sitk grafik

Logowanie

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration from FCT