Odwiedź nas i polub nasz profil na Facebook:

Relacja z "III Balu Karnawałowego Drogowca i Transportowca”, 18.02.2017

dsc09913

          W dniu 18 lutego 2017r. w Restauracji „Trzy po Trzy” przy ul. przy ul. Adama Mickiewicza 47 w Białymstoku o godz. 19.00 rozpoczął się III Bal Drogowca i Transportowca. Gości uroczyście przywitali: Prezes Honorowy Oddziału SITK RP w Białymstoku Pan Zbigniew Łopianecki oraz Prezes Koła Międzyzakładowego SITK RP przy GDDKiA Oddziale w Białymstoku i jednocześnie główny organizator Balu – kol. Krzysztof Gleba-Zawadzki. W krótkich słowach licznie zebranym uczestnikom została przedstawiona historia Balu oraz zarys działalności naszego Stowarzyszenia. Podkreślono również, że ideą spotkania jest integracja środowisk działających w dziedzinie drogownictwa, komunikacji, transportu, zarówno z ramienia inwestorów, wykonawców, przedstawicieli administracji, projektantów, itd. W Balu wzięło udział 120 osób tj. o 25% więcej niż na poprzednim II Balu. Mamy więc tendencję wzrostową w integracji środowiska. Po przedstawieniu poszczególnych towarzystw uczestniczących w Balu, m.in. członków Kół Zakładowych SITK: GDDKiA, Drogowskaz, Politechniki Białostockiej, przedstawicieli PZITB oraz sympatyków SITK, główny organizator Balu – kol. Krzysztof Gleba-Zawadzki ogłosił uroczyste jego rozpoczęcie.

Tegoroczny Bal poprowadził Let’s Duet - Jarosław Jatel i Adam Neczyperowicz z Kabaretu WIDELEC zapewniając nie tylko oprawę muzyczną lecz również „szczyptę humoru kabaretowego”, szereg niespodzianek, konkursów, szampańską zabawę do białego rana w tym mi.: wycieczkę poprzez najsłynniejsze przeboje kabaretowe, estradowe i dyskotekowe z różnych stron świata.

W trakcie Balu główny organizator kol. Krzysztof Gleba-Zawadzki już tradycyjnie przewidział liczne niespodzianki nagrodzone atrakcyjnymi nagrodami w tym:

  • konkurs na najlepsze przebranie Balu;
  • konkurs „Jaka to melodia”;
  • konkurs tańca oraz wybór Króla i Królowej Balu;
  • konkurs na najlepszego kierowcę;
  • konkurs na najlepszy dowcip;
  • integracyjne zabawy, m.in. taniec Greka Zorby.

Wszyscy uczestnicy zgodnie uznali, że organizacja Balu była na wysokim poziomie, a zabawa sprzyjała integracji środowisk na co dzień współpracujących ze sobą na płaszczyźnie zawodowej. Tym samym, główny cel spotkania, a mianowicie scalanie środowiska drogowców i transportowców – został osiągnięty. Uczestnicy imprezy dziękując głównemu organizatorowi za wspaniale zorganizowaną zabawę, dobrze wybrane miejsce Balu tj. Restaurację „Trzy po Trzy” zapewniającą wykwintne dania i profesjonalną obsługę, jednocześnie deklarowali uczestnictwo w kolejnych jego edycjach. Zarówno nastroje uczestników w trakcie Balu jak i opinie po wskazują na to, że III Bal Drogowca i Transportowca możemy uznać za wyjątkowo udany.

>>> GALERIA ZDJĘĆ <<<

 

 

Kontakt

Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Komunikacji RP
Oddział w Białymstoku

ul. M. Skłodowskiej-Curie 2, pok. 202
15-950 Białystok
tel./fax: +48 (85) 744 30 88
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

biuro sitk grafik

Logowanie

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration from FCT