"Bal Karnawałowy Drogowca", 7.II.2015 - relacja

dsc05748W dniu 7 lutego 2015r w Hotelu „Pod Herbem” przy ul. Wiejskiej 49 o godz. 19.00 rozpoczęcie BALU DROGOWCA, uroczyście ogłosił długoletni Prezes Oddziału, a obecnie Prezes Honorowy Oddziału SITK RP w Białymstoku Pan Zbigniew ŁOPIANECKI. W krótkich słowach przedstawił licznie zebranym uczestnikom balu historię i obecne działania naszego Stowarzyszenia, wskazując na widoczne perspektywy rozwoju i korzyści z przynależności do SITK. Życząc obecnym szampańskiej zabawy podkreślił, iż dzisiejszy bal został „reaktywowany” po kilkunastu latach braku tego typu imprezy w środowisku drogowców i transportowców, wyrażając przy tym nadzieję, że po dzisiejszym zabawie „Bal Drogowca” wpisze się na stałe w działalność Białostockiego Oddziału SITK.

 

dsc05754Organizujący, z ramienia Oddziału SITK BAL, Prezes KZ SITK przy GDDKiA Krzysztof Gleba-Zawadzki witając uczestników podkreślił, iż ideą dzisiejszego spotkania jest integracja środowisk inwestorów, wykonawców, przedstawicieli administracji, przedstawicieli wolnych zawodów,- inżynierów zrzeszonych w różnych stowarzyszeniach działających w regionie północno-wschodniej Polski i tych nie zrzeszonych,- by wspólna, przyjemna zabawa była fundamentem dobrych, wzajemnych relacji. Aby dzisiejsza integracja przebiegała łatwiej, kol. Krzysztof Gleba-Zawadzki przedstawił poszczególne towarzystwa uczestniczące w balu. Powitał członków Kół zakładowych SITK(GDDKiA, Drogowskaz, PB, Strabag), przedstawicieli PZITB, grupę wykonawców reprezentowaną przez PEUiM Białystok oraz liczną grupę sympatyków i przyjaciół SITK.  Po w/w powitaniu Prezes Honorowy ogłosił oficjalne otwarcie Balu Drogowca.

W planie Balu organizator przewidział m.in.:

  • Występ Zespołu „Lovzar” z repertuarem prezentowanym w „Mam Talent” jako specjalną atrakcję Balu. Pokaz tańców kaukaskich w wykonaniu młodych członków zespołu zachwycił wszystkich. Były gorące owacje, zdjęcia, autografy.
  • Zabawę przy porywających przebojach znanych i lubianych,
  • Nagrodę za najładniejsze przebranie karnawałowe. W tym konkursie nagrodę Indywidualną zdobyła para „Klaun i Motylek” a zbiorową sympatycy SITK RP z GDDKiA.
  • Konkurs wiedzy o drogownictwie z nagrodami za I, II, III miejsce momentami budził emocje, sympatyczne zakłopotanie, wiele śmiechu,- a na koniec radości z wygranej. Całość ubarwił podkład muzyczny „We Are The Champions”– zespołu Queen.
  • Ponieważ tańcom i zabawie nie było końca, organizator Trzem najładniej tańczącym parom przewidział nagrody w postaci BOA z piór Paniom i po kapeluszu ich partnerom.

Przestronna i ładnie udekorowana sala a przy tym smakowite potrawy dopełniły zadowolenia 84-rech uczestników. Bal zakończył się ok. godz. 4 nad ranem. Miłym akcentem były podziękowania składane organizatorowi za przygotowanie Balu i prośba, by za rok go powtórzyć. Często padały deklaracje, że na następny Bal dzisiejsi uczestnicy przyprowadzą ze sobą jeszcze liczniejsze grono sympatyków SITK. To znaczy, że warto było popracować nad organizacją !!!

Organizator kol. Krzysztof Gleba-Zawadzki

>>> film z występu zespołu Lovzar <<<

>>> galeria zdjęć <<<

 

Kontakt

Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Komunikacji RP
Oddział w Białymstoku

ul. M. Skłodowskiej-Curie 2, pok. 202
15-950 Białystok
tel./fax: +48 (85) 744 30 88
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

biuro sitk grafik

Logowanie

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration from FCT