II Turniej Futsalu o Puchar Prezesa SITK RP o/Białystok - 14 czerwca 2014

futsal plakat 2014

Szanowne Koleżanki, Szanowni Koledzy,

Będzie nam niezmiernie miło gościć drużynę reprezentującą Wasze Kato Zakładowe podczas II Turnieju Futsal o Puchar Prezesa Stowarzyszenia Inzynierów i Techników Komunikacji RP o/Bialystok który rozegrany zostanie w dniu 14 czerwca 2014r. (sobota) w Białymstoku na Sali gimnastycznej Zespołu Szkół Katolickich im. Matki Bożej Miłosierdzia przy ul. Kościelna 3. Turniej rozegrany zostanie według formuły jednego dnia. Będzie to doskonała okazja do koleżeńskiej rywalizacji na polu boiska ale również do rozszerzenia kręgu znajomości o ludzi z Naszego środowiska.

Każde ze startujących w turnieju Koło Zakładowe wystawia swoją reprezentację - drużynę złożoną ze zrzeszonych Członków SITK RP (w danym Kole Zakładowym). Możliwy jest również udział w rozgrywkach drużyny reprezentującej firmę jako "Sympatyka SITK" na zasadach uzgodnionych indywidualnie z Organizatorami turnieju. Gorąco zachęcamy do udziału w turnieju. Bardzo mile widziane również będzie wsparcie kibiców dla swoich drużyn. Zabierzcie rodziny, przyjaciół, znajomych. Boisko i trybuny czekają...

Uwaga: Prosimy o rejestrację zespołów do 9 maja b.r. na załączonej karcie zgłoszeniowej.

  1. list informacyjny
  2. regulamin
  3. karta zgłoszeniowa

A tutaj relacja wraz ze zdjęciami z ubiegłorocznego turnieju: KLIKNIJ TUTAJ

Prezes Oddziału SITK RP w Białymstoku

Krzysztof Barbachowski

Kontakt

Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Komunikacji RP
Oddział w Białymstoku

ul. M. Skłodowskiej-Curie 2, pok. 202
15-950 Białystok
tel./fax: +48 (85) 744 30 88
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

biuro sitk grafik

Logowanie

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration from FCT