Wyjazd na budowę obwodnic Augustowa i Bargłowa - 31 maj 2014

Szanowne Koleżanki, Szanowni Koledzy,

Koło Zakładowe SITK RP przy GDDKiA o/Białystok zaprasza wszystkich członków do udziału w wyjeździe technicznym na budowę obwodnic Augustowa i Bargłowa, który odbędzie się 31 maja b.r. (sobota)Program wyjazdu technicznego:

 1. godz. 9.00: Wyjazd uczestników autokarem z Białegostoku
 2. godz. 10.30: Przedstawienie i omówienie prac przy budowie obwodnicy Bargłowa - informację przedstawi N-k Wydziału Realizacji Inwestycji GDDKiA i Kierownik Budowy (kamizelki ostrzegawcze + kaski ochr.)
 3. godz. 11.00: Przejazd autokarem na budowę Obwodnicy Augustowa
 4. godz. 12.15: Spotkanie w biurze budowy Generalnego Wykonawcy BUDIMEX S.A. - omówienie budowy obwodnicy w oparciu o dokumentację projektową - referuje Kierownik budowy + Inżynier kontraktu
 5. godz. 13.00: Wyjazd na budowę - obejrzenie najciekawszych fragmentów robót (kamizelki ostrzegawcze + kaski ochr.)
  - wjazd na obwodnicę od strony Suwałk (łącznice i rozjazdy)
  - węzeł Augustów
  - most nad rzeką Rospudą MA 5
 6. godz. 16.00: Podsumowanie wyjazdu technicznego, sprawy różne, posiłek przy ognisku (muzyka, kiełbaski, napoje, ......?? )
 7. godz. 19.00: Powrót uczestników spotkania autokarem do Białegostoku

UWAGA !!!
Program może ulec nieznacznej modyfikacji, w zależności od ew. propozycji jakie wpłyną do organizatorów. Prezesów Kół Zakładowych prosimy o poinformowanie wszystkich potencjalnych zainteresowanych wyjazdem możliwie wcześnie, by mogli zarezerwować termin. Zachęcamy do wyjazdu i prosimy o wstępną deklaracje do dn. 12.05.2014r. Będziemy wiedzieli na jaką liczbę chętnych zorganizować transport, przygotować inne elementy wyjazdu mi. wielkość składki koleżeńskiej itp.
Informację o liczbie chętnych na wyjazd prosimy przekazać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ,


Prezes KZ SITK przy GDDKiA Oddział w Białymstoku
Krzysztof Gleba-Zawadzki

Kontakt

Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Komunikacji RP
Oddział w Białymstoku

ul. M. Skłodowskiej-Curie 2, pok. 202
15-950 Białystok
tel./fax: +48 (85) 744 30 88
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

biuro sitk grafik

Logowanie

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration from FCT