III spływ kajakowy SITK Białystok rzeką Narew, 14.07.2018

Szanowne koleżanki!  Szanowni Koledzy! Sympatycy KM SITK przy GDDKiA!

Koło Międzyzakładowe SITK RP przy GDDKiA Oddział w Białymstoku organizuje w dniu 14.07.2018 r. (sobota) spotkanie integracyjno-techniczne pn. "III Spływ kajakowy SITK Białystok rzeką Narew na odcinku Doktorce-Suraż". Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłaszanie do dnia 22.06.2018 r swego uczestnictwa kol. Sekretarz Monice Brulińskiej, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , kol. Miłoszowi Milewskiemu, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , lub Katarzynie Waszewskiej Biuro SITK RP B-stok, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , tel/fax.: 85 744 30 88. Czasu na podjęcie decyzji jest sporo, tym nie mniej proszę o zdecydowaną i jak najszybszą deklarację. Będzie to bardzo pomocne w działaniach organizacyjnych.

>>> POBIERZ PROGRAM SPOTKANIA <<<

Dotychczasowe nasze spotkania przebiegały w b. dobrej atmosferze i były wypełnione dodatkowymi atrakcjami. Tak będzie i tym razem,- wierzę w Waszą(naszą) słynną już mobilizację i liczne uczestnictwo. Składka uczestnictwa to zaledwie 75 zł/os. - resztę kosztów pokryjemy z dofinansowania Zarządu Oddziału SITK. Szersza informacja w załączonym programie. Spotkanie podsumujemy biesiadą „Pod Wiatą” (dania regionalne, posiłek przy ognisku, muzyka, kiełbaski, napoje).

A tak było rok temu (relacja + zdjęcia): kliknij tutaj.

Z koleżeńskim pozdrowieniem: Prezes KM SITK przy GDDKiA - Krzysztof Gleba-Zawadzki

Kontakt

Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Komunikacji RP
Oddział w Białymstoku

ul. M. Skłodowskiej-Curie 2, pok. 202
15-950 Białystok
tel./fax: +48 (85) 744 30 88
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

biuro sitk grafik

Logowanie

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration from FCT